Higieninis bikini. Kas tai?

Kiekviena moteris, o šiais laikais ir vyrai, rūpinasi ne tik tuo, kas akivaizdžiai matoma, tačiau ir savo bikini zona. Labai dažnai žmonės domisi, kur rasti Bikinio srities depiliaciją šalia manęs. Tai dažnas poreikis, nes laikui bėgant išryškėja, jog vien tik skustuvas negelbėja.

Kas yra higieninis bikini? Taip pat gali būti vadinama paprasta bikini zonos depiliacija, kai šalinami ne visi plaukai, bet tik už bikini zonos išlendantys. Šalinami plaukeliai esantys kirkšnyse ir žemiau bambos, bei iki pat kelnaičių augantys plaukeliai.

Galimi depiliacijos būdai

Kaip jau buvo užsiminta pradžioje, vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai namuose naudojamų depiliacijos būdų yra skutimasis skustuvu. Tačiau šis būdas yra labai trumpalaikis, sukeliantis odos sudirginimą, paraudimą, plaukelių įauginėjimą bei turi būti nuolat kartojamas. Dažnai po 1-2 dienų jau pradeda augti nauji, kieti plaukeliai.

Depiliacija vašku ar cukrumi

Gerokai ilgiau išliekantis efektas yra po depiliacijos vašku ar cukrumi. Tačiau šios procedūros dažniausiai atbaido dėl sukeliamo skausmo ir nepatogumo, odos dirginimo. Visgi labai dažnai moterys renkasi šiuos metodus nepaisant šių trūkumų.

Epiliatorius

Galima įsigyti epiliatorių, kuris išrautų nepageidaujamus plaukelius. Tai pakankamai patogus būdas šalinti plaukams, tačiau norint įsigyti tikrai gerą epiliatorių, kuris ne tik puikiai atliktų savo darbą, bet ir sukeltų kuo mažiau skausmo, reikalingos investicijos ir žinios.

Fotoepiliacija

Fotoepiliacija yra ilgalaikis plaukų šalinimo būdas, kuris labiausiai veikia tamsius plaukelius. Tad jeigu Jūsų plaukai šviesūs, fotoepiliacija nepadės. Taip pat ji veikia tik augimo stadijoje esančius plaukus, tad procedūras reikia kartoti maždaug kartą per mėnesį, o po kurso bus kartą per pusmetį.

Ši procedūra gali nudeginti odą. Galima atlikti ir namuose, bet tada reikia nemažai investuoti į fotoepiliatorių ir nusiteikti, kad procedūra bus gerokai ilgesnė ir skausmingesnė nei atliekama specialisto.

Depiliacija lazeriu

Vienas iš paprasčiausių ilgalaikių problemos sprendimo būdų yra depiliacija lazeriu. Šiai procedūrai svarbu išsirinkti patikimą kliniką, kurioje ne tik puiki technika, bet ir patyrę specialistai, nes tik taip bus pasiektas norimas rezultatas be jokių papildomų rūpesčių.

Kai kam tai gana skausminga procedūra, bet viskas priklauso nuo žmogaus jautrumo skausmui. Depiliacija lazeriu yra ilgalaikė. Po atlikto kurso, kuris apima 4-6 procedūras, vėliau reikia kartą per metus ar du (priklauso individualiai pagal plaukų atauginėjimą) pakartoti procedūras.

Elektroepiliacija

Dar vienas būdas norint pašalinti bikini plaukus, gali būti ir elektroepiliacija. Tai reikalauja itin didelio kruopštumo ir profesionalumo, nes specialiu zondu yra įvedama į plauko folikulą, kuris atsakingas už augimą, ir jis pažeidžiamas negrįžtamai.

Šią procedūrą turi atlikti patyręs specialistas išmanantis savo darbą. Elektroepiliacija skirta tiems, kurie nori pašalinti plaukelius visam gyvenimui. Kadangi plaukai auga fazėmis, kol vieni auga, kiti “miega”, o elektroepiliacijai reikalingas jau paaugęs plaukas, tai procedūrų kursas gali būti gana ilgas kol visi nepageidaujami plaukeliai paaugs ir bus pašalinti.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią bikini zonos depiliacijos būdą?

Straipsnyje aprašyti pagrindiniai plaukų depiliacijos būdai ir galima matyti, jog pasirinkti tikrai turime iš ko. Svarbiausia suprasti savo poreikius, atkreipti dėmesį į plaukų struktūrą (galbūt ne visi būdai bus tinkami), jautrumą skausmui bei finansines galimybes.

Kalbant apie brangiausias procedūras, tai galima paskaičiuoti, kiek išleidžiama pigesnėms ir dažnai kartojamoms procedūroms – galbūt sumokėjus žymiai didesnę sumą, bet atsikratę plaukų ilgam laikui ar net visam gyvenimui, visgi sutaupysite?

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarti pagrindiniai nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdai, kurie tinka tiek bikini zonai, tiek ir visam kūnui. Kiekvienas gali surasti sau tinkamą išeitį ir mėgautis švelnia oda.

Straipsnis paruoštas pagal depiliacijoscentras.lt

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *