Ką svarbu žinoti apie pastatomus kondicionierius

Kokybiškas patalpų vėdinimas karštomis vasaros dienomis yra labai svarbus veiksnys tiek namuose, tiek ir darbo vietoje. Pasirinkimas tinkamos įrangos pastarosiose yra iš tiesų labai platus ir gali būti pritaikytas kiekvienai situacijai. Pastaruoju metu, biuruose ir ofisuose vis dažniau įrenginėjami pastatomi kondicionierių modeliai. Pagal savo veikimo principą jie labai nedaug skiriasi nuo kabinamų ant sienos Split sistemų, tačiau savi niuansai yra.

Kodėl verta rinktis pastatomus kondicionierius

Tarp pagrindinių priežasčių, dėl kurių verta rinktis šio tipo prietaisus  reikėtų išskirti sekančius:

  1. Patogi eksploatacija. Oro srovė tokiuose kondicionieriuose yra nukreipta į viršų ir netrukdo šalia ar net priešais esantiems žmonėms.
  2. Patikimumas ir ilgas tarnavimo laikas. Lengviau pasiekiamas vidinis blokas yra paprasčiau prižiūrimas, kas prisideda prie jo eksploatacijos laikotarpio prailginimo.
  3. Nesudėtingas montavimas. Lyginant su standartinėmis split sistemomis, visa komunikacija tarp blokų yra vykdoma žemesniame lygyje. Be to ir vidinio bloko nereikia kabinti ant sienos.
  4. Dizainų įvairovė. Nors didžioji dalis šio tipo kondicionierių yra daugmaž panašūs, tačiau galima rasti ir nestandartinių sprendimų, kurie išsiskiria savo dizainų ir formą. Tokie įrenginiai neabejotinai taps stilingu biuro ar ofiso papildymu.

Kokioms patalpoms tinka pastatomi kondicionieriai

Pastatomos Split sistemos tinka labai įvairioms aplinkoms. Gera kokybė, dizaino sprendimų įvairovė ir geros techninės charakteristikos leidžia juos naudoti biuruose, viešbučiuose, parduotuvėse ir prekybos salonuose, muziejuose ir netgi viešųjų objektų holuose. Žinoma tokius kondicionierius galima įrenginėti ir namuose.

Pastatomų kondicionierių eksploatavimo patogumas neabejotinai didina jų paklausą. Jie yra funkcionalūs, tačiau nereikalauja ypatingo dėmesio iš naudotojų pusės. Patogi automatinė indikacijos sistema, praneša apie artėjanti patikrinimo ar profilaktikos laiką.

Įrenginių privalumai

Nors apie daugelį pastatomų kondicionierių modelių privalumus jau pakalbėjome, norėtųsi dar kartą viską apibendrinti:

  • Patogus eksploatavimas;
  • Praktiškumas;
  • Vietos taupymas;
  • Ilgas tarnavimo laikas;
  • Daugiafunkcionalumas;
  • Tylus veikimas.

Daugelyje šiuolaikinių pastatomų kondicionierių taip pat yra įrengti papildomi filtrai, valantys orą nuo alergenų, dulkių ir skirtingų bakterijų bei kitų pavojingų sveikatai dalelių.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *