Prezervatyvai. Kaip išsirinkti pardavėją?

Prezervatyvai. Kaip išsirinkti pardavėją?

Pastaruoju metu Lietuvoje viena po kitos atsiranda naujos elektroninės prezervatyvų parduotuvės.  Jų siūlomi prezervatyvai internetu yra panašių kainų ir rūšių. Taip pat visos internetinės parduotuvės panašiais būdais bando pritraukti naujus lankytojus. Ir į ką vis dėlto reikėtų atkreiptį dėmesį renkantis šios produkcijos pardavėjus?

Prezervatyvų ženklinimas Lietuvoje

Visiems Lietuvoje parduodamiems prezervatyvams yra viena būtina sąlyga – CE žyma ant kiekvieno pakelio, kuri patvirtina, kad prekė atitinka visus Europos Sąjungos jai keliamus medicininius reikalavimus. Todėl naršant atitinkamoje svetainėje būtinai patikrinkite, ar pardavėjas skelbia šį faktą. Prekės iš Kinijos, Tailando ar kitų tolimųjų šalių dažnu atveju neturi šio žymėjimo. Ne mažiau svarbus yra ir galiojimo laikas. Prieš perkant pasirinktą prekę, būtinai patikrinkite, ar nurodytas jos galiojimo laikas. Normalus prezervatyvo galiojimo laikas yra 2-5 metai.

Būtinai paskaitykite taisykles dėl pristatymo

Ir daugiau dėmesio skirkite ne siūlomam būdui, o tai, kaip prezervatyvai bus pakuojami. Patikrinkite, ar pardavėjas nurodo, kokio tipo pakuotėse siunčiama siunta. Tai aktualu, nes ši prekė  labai lengvai pažeidžiama. Todėl pakavimas kartoninėse dėžutėse, kai produkcija apvyniojama burbuline plėvele yra tinkamas. Taip apsaugojamos prekės nuo smūgių ir pažeidimų. Stenkitės vengti tų, kurie siunčia paprastame voke, nes tokia siunta itin pažeidžiama.  Didžioji dalis pardavėjų siūlo ir konfidencialią pakuotę (be jokių su seksu susijusių užrašų ant pakuotės), todėl esant reikalui į tai irgi galite atkreipti dėmesį.

Būtina susipažinti ir su prezervatyvų dydžiais

Tai padaryti galite dydis.eu svetainėje: Prezervatyvu dydziai

Rasite tokias prezervatyvų dydžių lenteles:

  • Durex prezervatyvų dydžius;
  • Pasante prezervatyvų dydžius;
  • LifeStyles prezervatyvų dydžius.

Jei aktualu kaina, būtinai stebėkite, kokias akcijas taiko pardavėjai

Naudingiausi tie pardavėjai, kurie siūlo ilgalaikę draugystę, pvz. siūlo didesnes nuolaidas kitiems jūsų apsipirkimams, siunčia tik jums įdomius ir aktualius pasiūlymus.  Taip pat galima patikrinti jų socialinių tinklų paskyras. Labiausiai savo pirkėjais besirūpinantys reguliariai socialiniuose tinkluose paskelbia įdomių aktualijų, pateikia itin gerų kainų pasiūlymų.

Jei išsirinksite vieną tinkamą pardavėją, džiaugsitės ilgalaike draugyste ir prezervatyvai jums bus pateikiami tik lojaliems klientams prieinama kaina.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *