Straipsnių katalogas

Balta Meška – Straipsnių Katalogas

Tai yra puslapis kuriame žmonės talpina įvairiausius SEO straipsnius. Šių straipsnių tikslas išsireklamuoti savo puslapį, žmonėms suteikti informacijos ir pakilti paieškos reitinguose. Straipsnių katalogas tai puiki vieta išsireklamuoti savo verslą, taip pat jų galite rasti nemokamų.

Kas yra straipsnių katalogas?

Tai puslapis kuriame žmonės talpina įvairiausius straipsnius, bet kokia tematika. Talpinama tik originalūs straipsniai, kurie niekur kitur nebuvo patalpinti. Tokie reikalavimai keliami , kad užtikrintų puslapio reitingą. Išvertus žodį SEO iš anglų kalbos, jis reiškia optimizuotą paieškos sistemą. Kai puslapis turi gerą SEO rodiklį, tuomet automatiškai jis kyla paieškos sistemose.

Turiu gražų puslapį ar to užtenka?

Šiais laikais turėti gražų puslapį nepakanka, kadangi visose srityse yra daug konkurentų. Lankytojai nepradės eiti į jūsų puslapis jei jis gražus , kadangi jis bus tolimame paieškos puslapyje. Tikriausiai pastebėjote, kai kažko mes ieškome, pasirenkame pačius pirmus portalus. Jei jūsų internetinis puslapis nėra rodomas bent jau TOP 10, tuomet didelė tikimybė, kad taip niekas ir neužeis.

Kodėl verta rašyti kokybiškus straipsnius?

Rašydami pagal visus siūlomus reikalavimus, jūsų straipsnis bus indeksuojamas kur kas greičiau. Minimalus žodžių skaičius yra 300. Straipsnis turi būti pateiktas Lietuvių kalba, be jokių gramatinių klaidų. Jei jūsų straipsnis yra kokybiškas, tuomet paieškos robotai jį indeksuos greičiau, ir iškels jį aukščiau. Visuomet skaityti tvarkingą straipsnį yra lengviau , taip pat lengviau pritraukti ir skaitytojo akį. Kokybiškus straipsnius rasti kur kas lengviau, negu parašyta atmestine tvarka.

Ar galima įsigyti straipsnių rašytoją?

Paieškoje internete galite rasti įvairiausius rašytojus. Kainos svyruoja nuo kelių eurų iki keliasdešimt. Tačiau nerekomenduojame pulti pirkti pigiausio rašytojo, kadangi gali būti prasta kokybė. Brangesni straipsniai yra rašomi patyrusių rašytojų, ir straipsniai būna kokybiški. Dažniausiai įsigiję straipsnį už kelis eurus, gausite jį parašytą labai netvarkingai ir bus nepataikyta į temą. Prieš įsigyjant visuomet rekomenduojame paprašyti pavyzdžių ir įsivertinti ar jie tvarkingi ir įdomus. Taip pat galite ieškoti atsiliepimų.

Straipsnis parengtas ir publikuotas Balta Meška komandos.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *