Jūsų pėdos tikriausiai yra paskutinis dalykas, apie kurį galvojate planuodami treniruotę – nebent esate bėgikas. Tačiau ne tik bėgikams gali būti naudinga dėvėti tinkamą avalynę treniruotėms. Žmonės, užsiimantys žiedinėmis treniruotėmis, HIT treniruotėmis ir tiesiog sportuojantiems namuose, turėtų apsvarstyti galimybę treniruodamiesi daugiau dėmesio skirti batams.

Išsiaiškinti, kokie yra geriausi bėgimo kedai moterims ir treniruočių batai, yra gera pradžia; daugelyje internetinių pirkimo vadovų pateikiami pagrįsti patarimai, kaip pasirinkti tinkamą avalynę konkrečioms treniruotėms. Be to, negalite manyti, kad treniruočių batai, tinkantys vienam asmeniui, tiks ir jums. Galite pasirinkti batus iš bet kurio vadovo, kuris turi gerų atsiliepimų, tačiau gali būti, kad jums reikia atramos lankui, o jei taip, jums reikės stabilių bėgimo batų, kurie padės išvengti kelių skausmo.

  1. Tinkama forma

Didžiąją dienos dalį stovime ant kojų, todėl turime suteikti savo kojoms meilės ir priežiūros, kurių reikia, kad jos išliktų sveikos. Kai mankštinamės, mūsų kūnai veikia didesniu intensyvumu. Tai ypač pasakytina apie mūsų pėdas, nes jos patiria didžiausią poveikį mankštindamiesi. Todėl privalote avėti batus, kurie sumažintų smūgio jėgos poveikį ir apsaugotų kojas. Jei to nepadarysite, padidėja trumpalaikių ir ilgalaikių traumų rizika.

Kulkšnies patempimai ir lūžiai yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių rimtų sužalojimų, atsirandančių dėvint netinkamą treniruočių avalynę, tačiau jie taip pat gali sukelti ir sąnarių skausmus, ypač aplink pirštus ir pėdos kamuolį. Tai gali sukelti ilgalaikių problemų, kurios gali trukdyti reguliariai mankštintis, turėti įtakos jūsų kasdieniam gyvenimui, apriboti jūsų mobilumą net vaikštant. Renkantis treniruočių batus, visada pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į batų funkciją; tai, kaip jie atrodo, nėra taip svarbu, bent jau sveikatos išsaugojimo ir veiklos požiūriu.

  1. Kiekviena pėda yra skirtinga

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, iki pat mūsų pėdų, todėl, nerasite vieno bato kuris tiktų kiekvienam. Neskaitant akivaizdaus fakto, kad žmonių pėdos yra skirtingo dydžio, mūsų pėdų forma taip pat gali labai skirtis. Visų pėdų pagrindas yra šiek tiek išlenktas. Tačiau šis kreivumas kiekvienam žmogui gali skirtis. Kai kurie žmonės turi daug gilesnį pėdos išlinkimą – žinomą kaip išlenkta pėda, o kiti turi plokščias pėdas. Mūsų pėdų plotis taip pat yra svarbus veiksnys, nes dviejų žmonių pėdos gali būti vienodo ilgio, bet labai skirtingo pločio. Visa tai reiškia, kad ieškant batų reikia atsižvelgti į tai, kokias pėdas turite, nes skirtingoms pėdoms reikės skirtingo lygio atramos, atsižvelgiant į jų kreivumą ir plotį.

  1. Prigludimas

Esame tikri, kad daugelis iš mūsų bent kartą gyvenime yra susidūrę su prastai prigludusiais batais. Jei jie per ankšti, mūsų pėdos gali jaustis įstrigusios, bet jei jos per laisvos, tai gali atrodyti jog pėdos tiesiog plevėsuoja batų viduje.

Rekomenduojame pirkti batus, kuriuose kojos jaustųsi saugios, bei patogios. Jei bėgiojate, pirštų dėklas turi leisti kojoms išsiplėsti, tačiau batai turi jaustis saugūs net tada, kai kojos nėra patinusios. Atliekant jėgos treniruotes, viršutinė dalis neturi būti per ankšta, tačiau padas turi jaustis plokščias ir sukibęs, intensyvioms kardio treniruotėms rinkitės gerai atšokančius batus ir guminį padą.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybė įvairios spotinio tipo avalynės ir ne tik. Platus sportbačių ir laisvalaikio avalynės pasirinkimas, pagal kiekvieno skonį ir poreikius.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *