Auksiniai žiedai – klasika, neišeinanti iš mados

Auksiniai žiedai yra vienas dažniausių pasirinkimų juvelyrikos parduotuvėje. Žiedus nešioja tiek vyrai, tiek moterys ir iš aukso perkami ne tik vestuviniai žiedai. Visgi, kaip pasirinkti žiedus, kaip juos derinti ir į kokias vyraujančias tendencijas atsižvelgti?

 

Kaip pasirinkti žiedą?

Renkantis žiedus, pirmiausia reikia nesuklysti su dydžiu. Tai labai svarbu. Ne visi tinkamai vertina šį aspektą, o tuomet žiedas arba ima spausti, ar smukti nuo piršto. Renkantis žiedą, būtina išmatuoti piršto dydį, kad žiedas būtų tinkamas. Taip pat įvertinkite ir sezoną, kurio metu perkate žiedą Pavyzdžiui, daugelio žmonių rankų pirštai vasara, kai karšta linkę pabrinkti, o žiemą yra labiau susitraukę, todėl į tai taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį.

 

Geriausia dydį matuoti juvelyrikos salone, kur yra tam skirti matavimo įrankiai. Taip pat nepamirškite, kad skiriasi ir žiedų tipas. Jeigu žiedas yra su komfortu, jo dydis gali kiek skirtis nei to, kuris yra be komforto.

 

Kaip derinti žiedus?

Auksiniai žiedai turėtų būti derinami su kitais turimais papuošalais, jeigu norite sukurti vientisą ir stilingą įvaizdį. Pati svarbiausia taisyklė yra derinti spalvas. Todėl naujas žiedas turėtų derėti prie jau turimų. Jeigu nešiojate geltono aukso papuošalus, tuomet reikėtų ir naują žiedą rinktis iš geltono aukso. Jeigu Jūsų turimi juvelyriniai aukso dirbiniai yra iš sidabro ir balto aukso, tuomet geltonas žiedas neatrodys derančiai.

 

Kokios yra naujausios tendencijos?

Šiandien juvelyrikos salone gali pamatyti, kokie auksiniai žiedai yra šiuo metu patys populiariausi ir kokios naujausios tendencijos vyrauja šioje srityje. Daugybė metų iš mados neišeinantys auksiniai žiedai yra labai dažnas pasirinkimas, nes jie yra stilingi, kokybiški ir visuomet madingi.

 

Pastaruoju metu tarp naujausių tendencijų galima įžvelgti ir vis originalesnio dizaino žiedus, kurių ieško vis daugiau žmonių. Noras išsiskirti ir turėti unikalų dirbtinį – tai pageidavimas, kuris šiuo metu yra labai dažas. Todėl daugybėje juvelyrikos parduotuvių rasite vienetinių dirbinių. Taip pat labai populiarūs modernūs auksiniai žiedai, kurie išsiskiria savo forma, dizainu. O ieškantiems brangakmeniais puoštų žiedų, reikėtų rinktis spalvotus akmenis, kurie šiuo metu yra ypač populiarūs.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *