Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Nusipirkti naudotą automobilį šiais laikais yra labai sudėtinga. Tikriausiai pastebėjote, kad gatvėse yra kur kas daugiau naudotų automobilių, negu naujų. Tai dėl to, kad jie yra pigesni. Tačiau reikia nepamiršti, kad rinkoje pilna apgavikų pardavėjų. Važinėdami žiūrėti automobilių, mes sugaištame nemažai bei išleidžiame kuro išlaidoms. Prieš perkant naudotą automobilį, visuomet siūlome jį pasitikrinti VIN Patikra portale.

Per šį puslapį jūs gausite daug plačios informacijos apie bet kokią transporto priemonę. VIN kodo galite ieškoti automobilio dokumentuose, ant priekinio stiklo – vairuotojo pusėje, arba atsidarę kapotą. Iš anglų kalbos išvertus žodį VIN, jis reiškia automobilio identifikacinis numeris. Kiekvienam automobiliui yra suteikiamas unikalus numeris.

Ar verta naudotis šiomis paslaugomis?

Visuomet prieš perkant naudotą automobilį, rekomenduojame juos pasitikrinti, kad nenusipirkti prasto automobilio ir išvengtumėte apgavystės. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet automobilio pardavėjas pats nežino automobilio istorijos. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leis jums įsigyti tvarkingą automobilį pagal jo istoriją, bei nelikti apgautiems. Ši paslauga suteiks jums daugybė svarbios informacijos, ir su šita informacija jums bus paprasčiau apsispręsti dėl pirkimo.

Ką gausiu ataskaitoje?

Pamatysite visą ridos ataskaitą. Nuo pat automobilio išvažiavimo iš salono, iki dabartinio laiko. Reikia nepamiršti, kad automobilių pardavėjai mėgsta atsukti ridą, kad tik pritrauktų daugiau klientūros. Jei automobilio rida buvo atsukta, jums bus parodyta nuo kiek , iki kiek kilometrų. Taip pat pamatysite savininkų kitimo informaciją, ir kuriose šalyse ji buvo registruojama. Svarbiausia, jog pamatysite ar turėjo eismo įvykių. Bus pateikiama informacija apie eismo įvykių datą, kurios kėbulo dalys nukentėjo, bei kiek žala buvo įvertinta. Žinoma yra pardavinėjami ir vogti automobiliai, todėl ši ataskaita patikrins visas duomenų bazes ir išvengsite vogto automobilio įsigijimo. Retkarčiais bonusui pateikiama pardavimo istorija, kuriose šalyse buvo pardavinėjama, skelbimų nuotraukos, bei už kiek buvo pardavinėjamas. Jei buvo aptarnaujami oficialiuose servizuose, jums parodys kokie aptarnavimai buvo atlikti.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį yra labai paprasta, jums reikės įvesti transporto priemonės identifikacinį kodą ir sumokėti už patikrą, o tuomet tik sulaukti ataskaitos.

Straipsnis parengtas ir parašytas BaltaMeska komandos.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *