Kokia turi būti apranga vestuvėms?

Apsirengti vestuvėms nėra lengva. Jei nesate buvę daugelyje, galbūt nežinote daug apie priimtiną aprangą. Jei buvote daug, formalumai tikriausiai buvo skirtingi, ir net jei ne, tikriausiai nenorite dėvėti to paties dalyko kiekvienoje vakarėlyje.

Prieš pradėdami stresuoti, raustis po savo spintą ar įsipareigoti apsipirkti, perskaitykite šį patogų vadovą. Nesvarbu, ar jums reikia iššifruoti įprastus aprangos kodus, ar tiesiog idėjų, kaip paįvairinti savo išvaizdą, atėjote į reikiamą vietą. Be jokios abejones, nuotaka rinktis tarp vestuvinių suknelių, bet ką gi pasirinkti jums kaip svečiui? Aptarsime būtent šiame straipsnyje.

Baltas kaklaraištis

Baltas kaklaraištis yra toks oficialus, koks yra, ir šiais laikais tai nėra labai įprasta. Bet jei esate pakviestas į tokio tipo renginį, būtina apsirengti.
Vyrams aprangos kodas yra griežtas: juodas frakas, balta liemenė, oficialūs balti marškiniai, balta peteliškė ir „baltos pirštinės, jei jaučiatės puošniai“, – sako Corry. Kojoms dėvėkite juodus siurblius (dar žinomus kaip operos batai).
Moterų nuomonės skiriasi, tačiau saugiausia klijuoti prie ilgos, oficialios suknelės. Pollakas siūlo apsvarstyti savo suknelės dydį, nes gali būti sunku sėdėti didelėse, pufiškose suknelėse. Pageidautina kulniukus, tačiau įsitikinkite, kad galite jais vaikščioti. Geriau dėvėti trumpesnį ūgį, nei visą dieną klupinėti.

Juodas kaklaraištis

Čia labiausiai tinka vakarinė apranga. Vyrams tai paprastai reiškia tamsų smokingą, baltus suknelės marškinius, koordinuojantį peteliškę, cummerbund ir petnešas (neprivaloma), sako Corry. Tinka suknelės, kaip ir oksfordai.
Moterys gali dėvėti ilgą suknelę arba puošnią kokteilinę suknelę. Vėlgi, pirmenybė teikiama kulnams.

Kūrybinis juodas kaklaraištis

Tiek Corry, tiek Pollak pažymi, kad jie retai susiduria su šiuo aprangos kodu, tačiau tik tuo atveju, čia yra keletas patarimų.
„Vaikinui tai reiškia linksmintis“, – aiškina Pollakas. Tam gali prireikti dėvėti asmenybės kupinų aksesuarų (pagalvokite: unikalius kaklaraiščius, sąsagas ar net kojines) arba vyriškus drabužius (pagalvokite: striukė iš unikalios medžiagos ar spalvos).
Moterims tai ta pati mintis. „Į save žiūrėkite mažiau rimtai ir linksminkitės su savo apranga“, – pakartoja Corry. Juvelyriniai dirbiniai, batai, rankinės ir dar daugiau yra žaidimas (nors „Pollak“ pabrėžia, kad reikia turėti omenyje komfortą).

Pusiau vienodas (kokteilis)

Pasak Corry, pavadinimas sako, kad skambina. „Kalbant apie vestuvių aprangą, pusiau uniformos yra kažkur tarp oficialios ir atsitiktinės“. Jos nuomone, vyriškus kostiumus galima dėvėti su kaklaraiščiais arba be jų.
Pollakas pusiau uniformą laiko „gana puošniu“, tačiau pripažįsta, kad vėlgi moterys turi daug lankstumo. Kokteilinės suknelės ar puošnios beveik visada veikia.

Atsitiktinis

Kasdieninė apranga tikrai skiriasi ir gali priklausyti nuo tokių dalykų kaip vieta ir paros laikas. Oficialiausiu atveju tai yra sportinis paltas. Paprastai tinka sagos, megztiniai ir atsipalaidavusios kelnės (chinos, chaki ir kt.). Bent jau formaliai vyrai gali išsisukti su polo ir šortais. Visais atvejais avalynė yra mažiau ribojama (pavyzdžiui, galima dėvėti valtis).
Ponios gali dėvėti „mažiau puošnią suknelę“,-sako Pollak (pagalvokite: sarafanas). Čia tinka labiau laisvalaikio batai, tokie kaip sandalai ar basutės.
Pabaigai
Sužinojote, ką reiškia baltas kaklaraištis, juodas kaklaraištis, atsitiktinis ir dar daugiau vestuvių ir svečių drabužių kontekste. Tačiau atminkite, kad ne viskas yra padengta.
Nors šios taisyklės yra puikus atspirties taškas, laukiama apranga kiekvienoje šventėje skiriasi priklausomai nuo tam tikrų aplinkybių, įskaitant, bet neapsiribojant sezonu, paros laiku ir vieta.
Nors visada galite pasikonsultuoti su specialistu , jei įmanoma, rekomenduojame kreiptis tiesiai į šaltinį. Kai kurios poros savo kvietimuose ar vestuvių svetainėse pateikia išsamius aprašymus. Jei jūsų pora to nepadarė, visada geriausia paprašyti jų tiesiogiai paaiškinti.
Šaltinis: santuoka.lt

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *