Ką turite žinoti apie kilpinį trikotažą kai audiniai internetu – puikus pasirinkimas

Kilpinis trikotažas – tai viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų trikotažo rūšių. Šis audinys yra kokybiškas, viengubo mezgimo. Šis audinys yra elastingas, malonus kai liečiasi prie kūno, purus ir tikrai lengvai valdomas siuvant. Kilpinio trikotažo audinys ypač dažnai pasirenkamas, kai ieškoma medžiaga laisvalaikio rūbams: sportiniams kostiumams, tunikoms, palaidinės, džemperiams, laisvalaikio ar kasdienėms kelnėms, tamprėms bei, žinoma, kepurėms, movoms ir taip toliau. Kilpinis trikotažas yra storas, tvirtas, kokybiškas. Ši trikotažo rūšis galio būti renkamasi įvairių rūbų siuvimui tiek suaugusiems, tiek ir vaikams ar net gi kūdikiams. Nenuostabu, nes iš kilpinio trikotažo pasiūti rūbai yra ypač malonūs ir jaukūs dėvėti. Be to, jie yra patvarūs, pa ilgaamžiai. Kilpinio trikotažo drabužiai prastai skalbiami, jiems nereikia ypatingos, specialios priežiūros. Be ir puikiai sugeriantys bei  to, tokie drabužiai puikiai išgarina drėgmę, o tai reiškia, kad leidžia kūnui kvėpuoti,todėl nekelia diskomforto, jei prakaituojama.

Trisiūlis kilpinis trikotažas – tai dabar populiarėjanti trikotažo rūšis ir vis dažniau įsigyjami šie audiniai internetu. Trisiūlis kilpinis trikotažas kaip ir paprastas kilpinis trikotažas yra viengubo mezgimo medžiaga, tačiau kitaip nei kilpinis trikotažas, trisiūlis savo antroje, išvirkščioje pusėje turi stambias kilpas, kurios yra iškilios. Trisiūlis kilpinis trikotažas dažniausiai gaminamas vien iš medvilnės, arba, jei maišoma, tai iš medvilnės ir poliesterio, tik be elastano.

Kilpinio trikotažo motyvai – tai itin patogus dalykas,kurį labai mėgsta siuvėjos ir dažnai tokie audiniai internetu užsakomi įvairių tekstūrų ir vaizdų. Tai tam tikro dydžio kilpinio trikotažo fragmentas kuriame nupieštas piešinys ar dekoracija. Suprantama, kad šis fragmentas dažniausiai naudojamas kaip bliuzono, megztuko, palaidinės priekio dekoras ar suknelės priekis kaip dekoruota rūbo dalis. Motyvai ar panelės būna įvairių dydžių, kad būtų galima  naudoti vaikams ir dažniausiai jie turi vaikiškus paveikslėlius, o, žinoma, didesni pritaikyti suaugusiems su meniškais, naujoviškais paveikslėliais.

Ieškodami audinių rūbų siuvimui, pasirinkite tinkamą trikotažo rūšį, o įsigyjami audiniai internetu turėtų būti patrauklių spalvų ar puošti detalėmis ar piešiniais.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *