5 svarbūs dalykai ką reikia žinoti prieš dedantis dantų implantus

Odontologai ir kiti odontologai gali teigti, kad gali įdėti dantų implantus, tačiau nebent užduosite šiuos svarbius klausimus, negalėsite būti tikri, kokį gydymą gausite. Prieš pradedant šią procedūrą, geriausia būti informuotu pacientu, kuris gali užduoti gerus klausimus per dantų implantavimą. Kito vizito pas odontologą metu turėtumėte užduoti bet kokius klausimus apie implantų įdėjimą. Odontologijos klinika vilniuje – padės išspręsti šias dantų problemas, šiuo klausimu Vilniuje dirba tik profesioanlūs gydytojai.

Susitarimas

 

Prieš implantuojant galime susitarti dėl sugedusių dantų pašalinimo ir kitų dantų problemų koregavimo. Jei pacientas labai sveikas, odontologas implantą ir atramą gali įdėti vienos operacijos metu.

    

Esant pakankamam kaulinio audinio kiekiui, implantas gali būti montuojamas iš karto po danties ištraukimo. Danties pašalinimas. Kartais chirurgas gali įdėti implantus iškart po danties pašalinimo.

    

Baigęs prijungimą, odontologas prie implanto pritvirtins pakaitinį dantį. Toliau danties šaknies implantas (maža titano adata) įkišamas į trūkstamo danties kaulinį lizdą. Kai danties šaknies implantas yra pritvirtintas prie žandikaulio kaulo, prie stulpelio pritvirtinamas mažas tvirtinimo kaištis, vadinamas atrama, kad būtų galima saugiai laikyti naują dantį. Giliai apatiniame žandikaulyje bus išgręžta skylė, į kurią bus įkišamas implanto kaištis.

    

Jei turite subperiostealinį implantą, žandikaulio kaulas nebus pradurtas, o implanto stulpelis bus dedamas virš kaulo arba virš jo. Implantas bus dedamas ant skruostikaulių, o ne ant kaulų ar dantenų. Norėdamas gauti implantus, implantuojantis odontologas turi užtikrinti, kad jūsų dantenos būtų sveikos ir tvirta kaulo struktūra, kuri palaiko implantą.

    

Jūsų implantų odontologas parengs individualų gydymo planą, pritaikytą jūsų poreikiams. Tuomet sudarome Jums individualų gydymo planą, o konsultacijos su mūsų odontologu metu taip pat aptarsite implantavimo operacijos kainą ir kainą, priklausomai nuo Jūsų konkrečios situacijos. Stebėsime gijimo procesą ir užtikrinsime, kad dantenų audinys ir kaulas išliktų sveiki ir priglustų prie implanto, kaip planuota.

 

Implanatai ir jų valymas

    

Implantus išvalyti nėra sunku, o odontologą patenkinus gydymo eiga, nuolatinė priežiūra bus panaši į bet kurio paciento, turinčio natūralius dantis. Laikantis odontologo patarimų, implantai greičiausiai tarnaus visą likusį gyvenimą.

    

Sugijus naujiems implantams ir dantenoms bei įdėjus naujus dantis, jais reikia rūpintis kaip įprastais natūraliais dantimis. Implantai laikomi nuolatiniu prietaisu ir dėl šios priežasties juos reikia prižiūrėti kaip ir tikrus dantis.

    

Jei nuspręsite pakeisti trūkstamą dantį, jūsų odontologas gali rekomenduoti dantų implantą, pritvirtintą prie žandikaulio kaulo arba dirbtinius dantis šalia žandikaulio. Dantų implantavimas – tai procesas, kurio metu danties šaknis pakeičiama spiraliniu metaliniu stulpeliu, pakeičiant pažeistus ar trūkstamus dantis dirbtiniais dantimis, kurie atrodo ir veikia labai panašiai kaip tikri dantys. Dantų kaulo transplantacijos atliekamos siekiant išvengti ilgalaikių sveikatos problemų, susijusių su dantų netekimu ir dantenų ligomis, ir suteikti pakankamai kaulinės medžiagos dantų implantams palaikyti.

    

Kai kuriais atvejais gali prireikti tik nedidelio kaulo transplantacijos, kuri gali būti atliekama kartu su dantų implantavimo operacija. Galiausiai, prieš implantuojant dantis, pacientams gali prireikti kaulo transplantacijos. Jei jūsų žandikaulis nėra pakankamai storas arba per minkštas, jums gali prireikti persodinti kaulą prieš atliekant dantų implantavimo operaciją. Tai būtina, nes stiprus burnos kramtymas labai spaudžia žandikaulio kaulą, o jei jis neatlaikys implanto, operacija greičiausiai nepavyks.

    

Kaulų persodinimas

 

Jei prireikia kaulo persodinimo, kartais veido žandikaulių chirurgas tai atlieka implantacijos metu. Kaulo transplantatas leidžia įdėti implantus nepaisant natūralaus kaulo nykimo, nes transplantatas naudojamas žandikaulio kaulo atstatymui.

    

Įstatymas leidžia odontologams dėti implantus, tačiau kai kurie nori nukreipti pacientus pas labiau patyrusį burnos ir žandikaulių chirurgą. Jei paciento bendras odontologas nėra sertifikuotas, jis greičiausiai bus nukreiptas pas dantų chirurgą, kuris gali atlikti šią vietą. Burnos chirurgai dažnai įdeda dantų implantus, todėl turėtumėte tikėtis, kad jie atsakys į šį klausimą daug, jei yra tinkamai apmokyti ir kvalifikuoti atlikti šią procedūrą savo praktikoje.

    

Prieš baigiant gydymą, jums gali prireikti kelių tipų odontologų pagalbos, įskaitant periodontologą ir burnos chirurgą. Dantų implantų planavimo procese gali dalyvauti įvairūs specialistai, įskaitant burnos, žandikaulio ir veido ligų specialistą (dantų ir žandikaulių chirurgas), odontologą, kuris specializuojasi dantis laikančių struktūrų, tokių kaip dantenos, gydymas. kaulai (periodontologas). ), odontologas, projektuojantis ir pritaikantis dirbtinius dantis (protezuotojas), o kartais – ausų, nosies ir gerklės (ENT) specialistas. Dantų implantų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo Jūsų dantų ir kaulų būklės, taip pat kiek dantų ketinate pakeisti.

Kainos ir konkurencija

    

Atidžiau pažvelgus, dantų implantų kainos yra konkurencingos lygiavertėms dantis palaikomoms restauracijoms ir ilgainiui gali būti ekonomiškesnės dėl ilgalaikio poveikio ir aukštesnės kokybės. Tačiau vis daugiau pacientų renkasi dantų implantus, nes kitos dantų keitimo galimybės gali trukdyti valgyti, šypsotis, kalbėtis ir atlikti kitą kasdienę veiklą, o retais atvejais sukelti dantų ar kaulų ėduonį. Užbaigti gamykliniai protezai ar tiltai Dantų implantai netinka visiems ir gali brangti, jei reikia pakeisti daug dantų. Dantų implantų chirurgija gali pasiūlyti sveikintiną alternatyvą prastai priglundantiems protezams ar tiltams ir gali pasiūlyti galimybę, kai dėl natūralių dantų šaknų trūkumo negalima statyti protezų ar tiltų.

    

Galutinis restauravimas. Jūsų odontologas prie implantų pritvirtins jūsų vainikėlius ar protezus. Jūsų odontologas gali rekomenduoti iš karto pradėti valytis ir valyti atramas, tačiau būkite atsargūs aplink implantų vietas.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *