Kaip išsirinkti tikrovišką sekso lėlę?

Sekso lėlės – vienas populiariausių sekso žaislų.

Apart to, kad silikoninė sekso lėlė gerina emocinę būklę, malšina stresą bei pagerina širdies veiklą, ji taip pat leidžia pamaloninti save bei padeda įvaldyti įvairiausias pozas, kurias vėliau galima išbandyti su savo partnere. Tokių erotinių žaislų pasirinkimas platus, tad kaip nepasimesti bei išsirinkti tinkamiausią?

Biudžeto nusistatymas sekso lėlei

Tokie sekso žaislai, kaip silikoninė lėlė yra ilgalaikė investicija, to reikėtų nepamiršti. Tai mergina už pinigus, kuri bus su jumis visada. Jeigu jūs esate pilnai apsisprendęs, kad norite atlikinėti praktikas su silikonine lėle, tačiau neturite tam lėšų, yra galimybė įsigyti išsimokėtinai. Kitu atveju vienintelis variantas išlieka įsigyti lėlės kūno dalį su analine bei vaginaline anga, kurių vidaus raštas taip pat atkurtas, kaip tikros moters, tad toks pasirinkimas taip pat nepalieka abejingų. Laikui bėgant didelė dalis klientų vis tiek ryžtasi investuoti didesnę sumą pinigų įsigyjant pilną sekso lėlę maksimalioms pagundoms įgyvendinti.

Lėlės išvaizda

Tam, kad būtų patiriamos neišdildomos seksualinės praktikos, būtina tikslingai atsižvelgti į šio erotinio žaislo išvaizdą. Šiuo metu asortimentas siekia beveik 200 unikalių pasirinkimų. Tad šansai labai dideli, kad rasite tobulų akių, veido bruožų bei kūno linijų savininkę, kuri jūsų jau laukia. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad renkantis lėlę reikia savo vaizduotėje patirti tą jausmą, kuomet grįžus namo, jūsų visad lauks ta nuostabi bei ištikima moteris. Jeigu stebint lėlę jūs jaučiate, kad norite kiekvieną dieną matyti būtent ją – sveikiname, tai jūsų išrinktoji. Rekomenduojama atidžiau apžvelgti didesnių krūtų bei riestesnio užpakaliuko savininkes, nes būtent tokios figūros moterų yra mažuma. Kalbant apie rūbus, įsigyjant lėlę seksui, komplekte būna įdėti rūbeliai, tačiau esant norui, visada galite aprengti savo išrinktais drabužiais bei naktinukais.

Esant neaiškumams – klauskite sekso lėlių parduotuvės

Prieš investuojant į sekso žaislą, rekomenduojama susisiekti su mūsų komanda esant kažkokiems neaiškumas. O tai padaryti visiškai paprasta, kadangi mes, kaip tiekėjai esame visada pasiruošę anonimiškai atsakyti į jūsų užduotus klausimus, išsaugojant konfidencialumą. Tą padaryti galite skambučiu arba sms žinute.

Išbandykite papildomus priedus sekso lėlei

Tam, kad intymūs žaidimai būtų dar malonesni, pasirūpinkite savo mėgstamiausiais prezervatyvais bei nepamirškite naudoti lubrikanto, kuris bus jūsų siuntinyje. Jeigu patalpos, kurioje laikoma sekso lėlė, temperatūra dažniausiai būna šalta, rekomenduojama lėlės angas pasišildyti su specialiu šildytuvu. Neatmetant fakto, kad sekso lėlė pildo visas jūsų erotines fantazijas, nepabijokite išmėginti erotinių sekso žaislų, tokių kaip antrankiai arba botagėlis, kas sekso praktiką padarys dar aistringesnę.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *