Kinietiškos padangos internetu

Kinietiškos padangos. Kokios jos?

Frazė „kiniškos padangos” kai kuriems pirkėjams gali sukelti šypseną.

Kokios galėtų būti padangos, gaminamos šalyje, kuri pastaruosius 30 metų gamina solidžias plataus vartojimo prekes, kurių kokybė vietomis kelia rimtų klausimų?

Šiame straipsnyje sužinosite:

  • Kinijos padangų gamintojai
  • Privalumai ir trūkumai
  • Kaina-kokybė ir perspektyvos

Kinija dėl gyventojų pertekliaus beveik visas prekes, kurias galima rasti mūsų planetoje, pagamina daug pigiau nei bet kur kitur.

Nenuostabu, kad beveik pusė visų pasaulio padangų gamintojų turi savo gamyklas Kinijoje. Kinai, nenorėdami nuolat būti viena didele „gamykla” visam pasauliui, sukūrė savo automobilių padangų gamybą, kuri kasmet tampa vis populiaresnė.

Kinijos padangų gamintojai

Kinijos padangų gamintojai

Žymiausi šiuo metu parduodami Kiniškų padangų prekės ženklai yra Triangle, Firenza, Infinity ir Goodride.

Kiekvienas iš šių Kinijos prekių ženklų turi daugybę modelių ir dydžių. Kiniškos padangos mūsų šalyje jau parduodamos dideliais kiekiais. O didžiausias Kinijos koncernas – „Triangle” – šiandien turi daugybę gamyklų ir turi tvirtą Kinijos vyriausybės paramą.

Kaip dažnai būna su kiniškomis prekėmis, jos gaminamos panašiai kaip ir kitų pasaulyje žinomų gamintojų modeliai. Be išorinio panašumo, Kiniškos padangos gali turėti panašią karkaso struktūrą ir gumos mišinį.

Pagrindinis tokio kinų padangų gamintojų kopijavimo trūkumas yra tas, kad ne iki galo žinodami žinomų prekinių ženklų padangų gamybos technologiją, kinai gamina tik iš dalies panašias į originalą padangas. Kinams nusiseka kai kurie padangų modeliai, jų važiavimo savybės artimos originalams, tačiau didžioji dalis padangų išlieka toli gražu ne tobuli.

Privalumai ir trūkumai

Didžiausias privalumas, kurį gali pasiūlyti Kinijos padangų gamintojai, yra maža kaina, palyginti su Japonijos, Europos, Amerikos ir net Korėjos gamintojų padangomis.

Čia baigiasi kiniškų padangų privalumai ir prasideda trūkumai, tokie kaip ne itin kokybiški produktai, taip pat tam tikras padangose ​​įkomponuotų techninių sprendimų „atsilikimas”. Kinai tikrai nori tapti viena pažangiausių šalių ir intensyviai perima gamybos technologijas iš Kinijoje įsikūrusių Europos ir Japonijos įmonių gamyklų.

Kinams labai sekasi rasti reikiamas technologijas. Nė viena žymi pramonės paroda neapsieina be šnipų iš Kinijos, kurie šiandien net neslepia ketinimų kopijuoti kitą populiarų produktą. Be to, laikas nuo laiko visame pasaulyje kyla skandalai, susiję su tuo, kad daugybė žmonių nuolat sukasi apie kiekvieną rimtą produkciją, rinkdami informaciją Kinijos gamintojų interesams.

Dar viena padangų iš Kinijos problema yra jų kokybė – ji dar nepasiekė pakankamai aukšto lygio, atitinkančio Japonijos ir Europos prekių ženklų gaminiams.

Kaina-kokybė ir perspektyvos

Ir vis dėlto, atrodytų – koks pirkėjas nori pirkti ne pačias aukštųjų technologijų ir net ne visada pakankamai kokybiškas Kiniškas padangas?

Tačiau jų maža kaina vaidina labai svarbų vaidmenį – yra daug pirkėjų, norinčių pirkti kiniškas padangas ir taip sutaupyti. Be to, nereikia pamiršti, kad Kinija yra labai dinamiškai besivystanti šalis, Kinijos megapoliai jau šiandien stebina turistų vaizduotę. O patys kinai visam pasauliui nuolat demonstruoja norą tapti geriausiais absoliučiai visose srityse – nuo ​​sportinių pasiekimų iki kosmoso tyrinėjimų. Kinijos valdžia savo ruožtu vienareikšmiškai parodo, kad yra pasirengusi investuoti reikiamą kiekį pastangų, laiko ir pinigų, kad prekės iš Kinijos nustotų būti vadinamos „žemos kokybės plataus vartojimo prekės”.

Todėl neabejotina, kad po kurio laiko Kiniškos padangos taps kur kas labiau apgalvotu ir kokybiškesniu gaminiu. Tiesa, pirkėjai labai norėtų, kad jie išlaikytų mažą kainą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *