Ką veikti Ignalinoje

Ką veikti Ignalinoje?

Tikriausiai kažkada esate girdėję apie puikų miestelį Ignalina. Jis yra šiaurės rytų Lietuvoje, 100 kilometrų nuo Vilniaus. Miestelis turintis daugiausiai ežerų savo apskrityje, o tas labiausiai lepina lankytojus. Reikia nepamiršti, kad taip pat yra puikių lankytinų vietų. Puikūs gamtos vaizdai, kurie leis pajusti, kaip gyvena šio miestelio gyventojai, ir atitolti nuo didmiesčių triukšmo. Tačiau, juk visą dieną nebūsime prie ežerų, kadangi ateis vakaras ir ką tuomet veikti?

Ar žinote kas yra mobilieji kubilai? Kubilo nuoma tai puiki paslauga, visiems smagiai praleisti savo laiką. Galėsite atsipalaiduoti su savo artimaisiais , draugais, šeimos nariais, o gal tiesiog pabūti vienas? Didžiausi privalumai, kad kubile yra šiltas vanduo, o rekomenduojama temperatūra jame 38 laipsniai. Kuomet mes sėdime kubile, pamirštame savo kasdieninę rutiną, ir pasineriame į įvairiausias svajones. Smagiausia, kuomet danguje yra pilna žvaigždžių, tada atsigulame, pasiimame norimo gėrimo ir tiesiog žiūrėdami į žvaigždes svajojame. Kubilų nuomos kaina yra tikrai nesikandžiojanti, kadangi galima išsinuomoti vos nuo 50 eurų per parą.

ką veikti ignalinoje
ką veikti ignalinoje

Ką dar galima išsinuomoti be kubilo?

Jei jūsų kubilas nedomina, arba dar norite kažko prie jo, tuomet siūlome išsinuomoti ir mobilią pirtį. Pirties ant ratų nuoma taip pat labai puikus dalykas. Jei turite kur nors sodybėlę prie ežero, arba išsinuomavę, tačiau nėra pirties? Tai tikrai maža problema, kadangi dabar yra modernios pirtys. Pirtys kurios yra sumontuotos ant priekabų ir gali būti transportuojamos. Pirtis yra 2 metrų ilgio ir talpina net 5 – 6 asmenis. O jos įgauna reikiamą temperatūrą labai greitai, užteks vos 40 minučių kūrenti. Stiprūs garų debesiai, ir kylanti aukšta temperatūra, leis jums pasinerti į tikrą poilsį. Pirtyje jūs taip pat galite puikiai praleisti savo laiką, kaip ir mobiliajame kubile. Ši paslauga yra patikrinta jau daug asmenų, kurie nori gerai pailsėti, tad kokybė yra garantuojama.

Dažniausiai prieš nuomojantis reikia pasiskambinti ir pasiteirauti ar kuris nors iš nuomos objektų nėra užimtas. Nepamirškite pasirūpinti malkomis, kadangi jos nėra suteikiamos.

Straipsnis parengtas ir patalpintas BaltaMeska portalo.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *