Konstruktoriai plus plus

Konstruktoriai Plus Plus – tai kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis žaislai skirti vaikams nuo 3 metu. Plus plus konstruktorius – modernus įvairiaspalvis konstruktorius, suteikiantis didžiulę erdvę kūrybiškumui ir leidžiantis kurti įvairius trimačius modelius. Detalės yra universalios, todėl jas galima panaudoti bet kokiame derinyje.


Su Plus Plus konstruktoriais vaikas galės surinkti įvairius 2D ar 3D modelius – gėlių puokštes, medžius, gyvūnus, auto ir moto techniką, žmogeliukus ir daug daugiau. Instrukcijos, esančios konstruktoriaus rinkinyje, padės vaikui nesunkiai susigaudyti. Visos konstruktoriaus dalys dedamos į dėklą, kurį patogu pasiimti su savimi, kad ir kur keliautumėte.

Kodėl verta rinktis Plus Plus konstruktorius?

 • Labai patinka vaikams
 • Prisideda prie vaiko kūrybiškumo
 • Lavina vaiko loginį mąstymą
 • Lavina vaizduotę
 • Prisideda prie smulkiosios motorikos ugdymo

Ar Plus Plus konstruktoriai saugūs?

Plus Plus konstruktoriai vaikams yra sertifikuoti, atitinkantis visus ES sveikatos ir saugumo reikalavimus, draugiški aplinkai, o naudojami dažai netoksiški ir hipoalergiški. Konstruktorių elementai pagaminti iš patvaraus, kokybiško plastiko ir jis visiškai saugus vaikų sveikatai. Tačiau Plus Plus konstruktoriai netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams dėl konstruktoriuose esančių smulkių detalių.

Plus Plus ypatumai:

 1. Įvairaus dydžio rinkiniai, skirti trimatėms figūroms surinkti.
 2. Detalės pagamintos skirtingomis pastelinėmis spalvomis.
 3. Universalios dalys, kurios lengvai pritvirtinamos viena prie kitos, todėl jūsų vaikas gali išreikšti savo vaizduotę ir sukurti savo unikalius žaislus.
 4. Surinkimo proceso metu vaikai galės parodyti savo kūrybiškumą, vaizduotę, mąstymą, logiką ir įgyti projektavimo įgūdžių.
 5. Sukurtos figūrėlės taps jūsų namų ar vaikų kambario puošmena ir pagrindiniais vaikų žaidimų veikėjais.
 6. Vaikai galės sugalvoti daug įdomių žaidimo istorijų, kurios teigiamai veikia vaiko fantaziją, vaizduotės ir motorinių įgūdžių vystymąsi.

Jei tikrai norite nustebinti vaiką ypatinga dovana, būtinai nupirkite jam visiškai naują statybinį Plus Plus konstruktoriaus komplektą. Įsitikinsite, kad jūsų vaikui toks žaislas tikrai patiks. Juk visiškai suprantama, kodėl vaikai džiaugiasi konstruktoriais. Labai smagu ir įdomu ką nors surinkti savo rankomis. Tuo pačiu vaikus žavi pats surinkimo procesas, ir galutinis jų darbo rezultatas.

Verta paminėti, kad Plus Plus konstruktoriai yra Danų gamybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *