Ekonomiškesnis automobilis tik dėl chip tuning

Ekonomiškesnis automobilis tik dėl chip tuning

Kai šiais laikais taip staigiai brangsta benzinas ir nesimato šio naftos produkto kainų kilimo pabaigos, tikriausiai daugelis bando surasti būdų, kurie padėtų sutaupyti eksploatuojant savo automobilį. Vieni statosi variklius, kurie vietoje benzino būtų varomi daug pigesnėmis dujomis. Tai gali atrodyti išties nebloga išeitis, tačiau nereikia pamiršti, kad dujos ne veltui yra tokios pigios.


Daugiau skaitykite: Patarimai vairuotojams


Pavyzdžiui, dujomis varomą automobilį prie itin žemų temperatūrų žiemą užvesti gali būti visiškai neįmanoma. Kai kurie rizikuoja ir kurą pradeda pirkti ne iš benzino kolonėlių o iš privačių asmenų, tačiau tai daryti gali būti ne tik nelegalu, bet ir labai pavojinga, nes niekada negali žinoti, kas tame kuro mišinyje bus iš tikrųjų. Daugelis tokių benzino pardavėjų kurą prekybai susirenka tiesiog naktimis stovėjimo aikštelėse perpjaudami ir nuleisdami kitų automobilių kuro bakus, todėl pirkdamas tokį kurą jūs ne tik pats prisideda prie nusikaltimo, bet negalite žinoti, ar perkamame mišinyje nebus patekę ir dyzelio, o tuomet galėsite atsisveikinti su savo varikliu.

Žymiai efektyvesnis būdas padaryti automobilį ekonomiškesnį yra variklių čipavimas, dar vadinamas chip tuning.

Ši paslauga yra ne kas kita kaip automobilio gamyklinių rezervų eksploatavimas ir jo variklio galios didinimas pasitelkiant automobilio programavimo sistemą. Prieš šią paslaugą yra būtina pasitikrinti savo automobilio būklę ir pažiūrėti, ar nėra kokių nors gedimų, kurie galėtų trukdyti atlikti chip tuning arba padarytų jūsų automobilį nebesaugų važinėti po šios paslaugos diegimo, jei jūsų automechanikas nesiruošia to daryti prieš įdiegdamas chip tuning, perimkite kontrolę į savo rankas ir pareikalaukite, kad jis tai padarytų.

Tuomet jau bus išprogramuojamas jūsų mašinos dpf filtras arba kietųjų dalelių filtras, kad būtų galima įsistatyti chip tuning sistemą ir pilnai išnaudoti automobilio galią. Be to, automobilio čipavimas ne tik padarys jūsų automobilį ekonomiškesnį, bet jūs galėsite ir žymiai greičiau važiuoti, automobilis greičiau pajudės iš vietos, taps manevringesnis ir staigesnis posūkiuose bei lenkimuose, o apskritai jūsų automobilio galia padidės iki trisdešimties procentų, tuo galėsite įsitikinti po programavimo patikrinę automobilio parametrus autoservise.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *