Kaip sukurti logotipą?

Kaip sukurti logotipą?

Ar kada matėte didelį prekės ženklą be logotipo? Ne? Taip yra todėl, kad jų nėra. Logotipas daro didelę įtaką tam, kaip klientai suvoks jūsų prekės ženklą. Taigi, žinoma, norite, kad jūsų logotipas būtų išskirtinis. Bet kaip taip padaryti?

Nesijaudinkite! Šis patogus vadovas išmokys jus visko, ką reikia žinoti, kad sukurtumėte tobulą logotipą jums ir jūsų verslui. Nuo prekės ženklo tapatybės apibrėžimo ir supratimo, kas yra puikus logotipas, iki tinkamo dizaino pasirinkimo ir naršymo dizaino procese – skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip atliekamas logotipų kūrimas.

1. Supraskite, kodėl jums reikia logotipo

Verslas iš tikrųjų yra kaip pasimatymai – jūs bandote pritraukti tinkamus klientus ir priversti juos įsimylėti jūsų prekės ženklą. Taigi pagalvokite apie savo logotipą kaip apie savo pažinčių profilio paveikslėlį. Būtent tai privers žmones domėtis ir bandyti daugiau sužinoti apie jus (arba braukite kairėn, nes nesate jiems). Taigi jūs norite atrodyti geriausiai, tiesa?

Jūsų logotipas turės didžiulį poveikį pirmam įspūdžiui, kurį padarys jūsų verslas: jis suteiks jūsų klientams informacijos apie jūsų prekės ženklą ir praneš, ar tai jiems tinka.

2. Pasirinkite savo dizaino stilių

Dabar, kai aiškiai suprantate savo prekės ženklą ir jaučiatės įkvėptas, atėjo laikas pradėti tai versti į dizainą. Čia yra daug įvairių elementų, pradedant spalvomis, formomis ir grafika, baigiant tipografija. Kiekvieno komponento izoliavimas ir tai, ką jis gali padaryti dėl jūsų logotipo, padės jums atlikti veiksmus žingsnis po žingsnio, o ne užgožti visą dizainą vienu metu.

Galvodami apie savo logotipą, pirmiausia turite pasirinkti tinkamą prekės ženklo dizaino estetiką. Nėra vieno stiliaus, tinkančio visiems, tik tai, kas geriausia jūsų prekės ženklui.

3. Patikrinkite konkurentus

Geriausia vieta pavogti idėjas? Jūsų konkurencija! Patikrinkite, kas jau yra, kas gerai tinka jūsų auditorijai ir ko turėtumėte vengti. Stebėdami tas kitas įmones, pagalvokite, kuo jos skiriasi nuo jūsų ir kaip galite pabrėžti šiuos logotipo dizaino skirtumus.

Būtinai aiškiai išskirkite save iš savo konkurentų. Jei visos kitos jūsų pramonės įmonės yra nespalvotos, galbūt turėtumėte pasirinkti tam tikrą spalvą. Jei visi kiti yra tradiciniai, galbūt įdomus ir modernus logotipas pritrauks dėmesį.

4. Raskite tinkamo tipo logotipą

Be bendro stiliaus, yra 7 pagrindiniai logotipų tipai, kuriuos galite pasirinkti kurdami savo logotipą. Galite pasirinkti tą, kuris geriausiai tinka jūsų įmonės pavadinimui ar bendrai estetikai, arba juos sujungti, kad sukurtumėte kažką unikalaus.

Spalvos gali turėti daugybę skirtingų reikšmių. Spalvų psichologija yra sudėtinga, tačiau, kad ji būtų trumpa, spalvos turi tam tikrų emocijų ir idėjų.

5. Pasirinkite tinkamą tipografiją

Norite pasirinkti šriftą, kuris papildytų ir užbaigtų jūsų logotipą. Yra 4 pagrindiniai šriftų tipai, kuriuos galite naudoti, kad suteiktumėte savo logotipui unikalią išvaizdą:

Serif šriftai

Pažiūrėkite, kaip šriftas suteikia „Avalon“ logotipui prašmatnią ir nesenstančią išvaizdą? Serif šriftai gali padaryti jūsų logotipą klasikinį ir aukščiausios klasės. Serifai yra mažos „pėdos“ raidės pabaigoje, todėl jos atrodo šiek tiek senamadiškesnės. Jie yra labai universalūs ir puikiai atrodo prie bet kokio dizaino, tačiau ypač gerai dera su senoviniais, elegantiškais ar klasikiniais dizainais.

Šriftai Sans-serif

„Sans-serif“ šriftai puikiai tinka moderniai ir švariai atrodyti. Jie neturi mažų pėdų, kurias turi serifo šriftai, todėl jie atrodo labai dailūs ir paprasti. Tai puikiai tinka šiuolaikiniams prekės ženklams.

Scenarijaus šriftai

Scenarijaus šriftai primena rašyseną. Nuo elegantiškų kaligrafinių šriftų iki atsipalaidavusių ir žemiškų scenarijų yra labai daug įvairovės. Naudokite juos, kad jūsų logotipas atrodytų labiau individualus.

Rodyti šriftus

Ekrano šriftai yra dekoratyviniai šriftai, kurie yra labai stilizuoti ir tikrai patraukia akį. Jame naudojamas ekrano šriftas, kad dizainas būtų linksmas 70 -ųjų.

Šaltinis: logotipokurimas.lt

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *