Skubus automobilio pardavimas

Skubus automobilio pardavimas

Visi pardavinėjantis savo transporto priemones, nori jas parduoti kuo greičiau ,kad atlaisvinti vietą savo kieme, gal pirkti kitą automobilį, o gal reikia skubių pinigų. Šiais laikais parduoti savo automobilį, nėra taip ir paprasta. Norėdami parduoti jį greičiau, mums reikia paruošti prekinę išvaizdą, tai reiškia sutvarkyti iš išsiurbti saloną, išplauti automobilio išorę. Dauguma pirkėjų ieškosi sau tvarkingo automobilio, todėl jei jūsų automobilis turi gedimų, tuomet rekomenduojama juos pašalinti. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad skelbimais šiais laikais kainuoja, o kuo ilgiau pardavinėjamas automobilis, tuo daugiau finansų tai reikalauja. Todėl galite visuomet pasinaudoti paslauga – Automobilių Supirkimas.

Kaip veikia skubus automobilio pardavimas?

Ar žinojote, kad savo automobilį galite parduoti supirkėjams tą pačią dieną? Puikiausiai tai, kad jie gali nupirkti net ir tamsiuoju paros metu. Pinigus turėtumėte jau tą pačią dieną. Jiems automobilio išvaizda nėra svarbi, bei jos gedimai. Todėl galite siūlyti bet kokio tipo transporto priemones, bei bet kokios būklės. Auto supirkimas paslaugai yra atrinkinėjami įvairiausi supirkėjai iš visos Lietuvos, kurie tuo užsiima. Todėl, kad ir kaip toli jūs esate nuo jų, jie vis tiek gali atvykti į jūsų nurodytą vietą ir tiesiog nupirkti iš jūsų automobilį.

Skubus automobilio pardavimas
Skubus automobilio pardavimas

Kaip galiu pasiūlyti jiems savo transporto priemonę?

Pasiūlyti galite vienu paspaudimu iš karto visiems. Jums reikia užeiti į jų internetinį puslapį, ir užpildyti dešinėje pusėje esančią siūlymo formą. Formoje prašoma įvesti tik reikalingiausius punktus apie siūlomą transportą. Kai užpildote formą, jums reikės tik paspausti mygtuką, siūlyti. Tuomet jūsų pasiūlymas yra išsiunčiamas visiems supirkėjams. Tikėtis atsakymo galite vos per 10 – 15 minučių. Ir tuomet jums reikės tik apsispręsti, ar pasiūlyta kaina jus domina ar ne.

Kokie privalumai šios paslaugos?

Visų pirma, tai būtų skubus automobilio pardavimas už tikrai gerą kainą. Taip pat, reikia nepamiršti, pačių geriausių privalumų:

  • Pinigai kišenėje tą pačią dieną – jei jus sudomins pasiūlyta kaina, tuomet pinigus galite turėti jau tą pačią dieną, o jei reikia pinigų naktį, tuomet gali atvykti ir naktį.
  • Padės sutvarkyti reikiamus dokumentus – jei neturite patirties su pirkimo ir pardavimo sutartimis, arba SDK kodu, tai tikrai nėra problema. Jie padės jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.
  • Pasiūlyti nieko nekainuoja – siūlyti savo transporto priemonę supirkėjams, jums visiškai nieko nekainuos. O jei kaina jūsų nesudomins, tuomet galėsite jos tiesiog atsisakyti.
  • Perkami prastos būklės automobiliai – tikriausiai žinote, kad niekas nenori pirkti sau prastos būklės automobilio arba turinčios įvairiausių gedimų. Tačiau supirkėjams tai ne problema, ir vis tiek gali jį iš jūsų nupirkti.

Straipsnis parengtas ir patalpintas BaltaMeska komandos.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *