Patarimai planuojantis atostogas Palangoje.

Vasara – atostogų metas, o pati geidžiamiausia kryptis – kaip visuomet Palanga. Tačiau kaip suplanuoti atostogas, kad viskas vyktų pagal planą ir galėtumėte visiškai mėgautis atostogomis? Pasidalinsime asmenine patirtimi – ko nepamiršti planuojantis.

  • Atidžiai pasirinkite datas – Palanga yra populiari vasaros kryptis, todėl jei norite išvengti minios turistų, apsvarstykite galimybę apsilankyti sezono pabaigoje (gegužės arba rugsėjo mėn.).
  • Nepamirškite iš anksto užsisakyti nakvynę – geriausi viešbučiai ir apartamentai greitai užsipildo, todėl verta planuoti iš anksto. Verta pasinaudoti booking.com ar airbnb.com pasiūlymais.
  • Pakuodami daiktus į kelionę nepamirškite pasiimti kremo nuo saulės, priemonių nuo vabzdžių ir tinklelių nuo uodų. Šių priemonių neturėjimas gali sukelti diskomfortą ir pagadinti atostogas.
  • Pasiruoškite oro sąlygoms – Palanga gali būti gana vėjuota, todėl net jei lankotės vasarą, turėkite šiltų drabužių.
  • Palangoje rasite daugybę pramogų – nuo saulės vonių paplūdimyje iki netoliese esančio Gintaro muziejaus tyrinėjimo – Palangoje yra kuo užsiimti. Restoranai Palangoje yra garsūs visoje Lietuvoje ir juose privalote apsilankyti.

Top 4 Lankytinos vietos Palangoje:

  1. Gintaro muziejus. Net jei ir nesate gintaro dirbinių mėgėjas, privalote apsilankyti ir pamatyti įdomius eksponatus. Tai yra mūsų istorijos dalis.
  2. Botanikos sodas. Puiki vieta romantiškam pasivaikščiojimui ar piknikui, galite rasti įvairių rūšių augalų. Tai graži ir atpalaiduojanti vieta.
  3. Tiškevičių rūmai. Istorinė vieta, paversta muziejumi. Įdomu pamatyti ir sužinoti apie pastato ir jame gyvenusių žmonių istoriją.
  4. Palangos prieplauka. Puiki vieta stebėti saulėlydį, romantiškai praleisti laiką ar tiesiog pasivaikščioti ir pasimėgauti jūros vėju.

Tai tik keletas vietų, kurias verta aplankyti viešint Palangoje. Ir, žinoma, nepamirškite paplūdimio! Palangoje yra daug įvairių pramogų bei restoranų.

Kur pavalgyti Palangoje?

Palangoje galite rasti įvairių restoranų, tinkančių visiems skoniams. Čia rasite lietuviškos, rusiškos, itališkos, prancūziškos ir kitos virtuvės patiekalų.

Nebijokite eksperimentuoti besirenkant restoraną. Svarbu apie jį pasitikrinti atsiliepimus tokiose programėlėse kaip „TripAdvisor” arba „Google Maps”, kad rastumėte geriausias vietas, kuriose galima pavalgyti.

O išbandę – nepamirškite ir patys palikti atsiliepimą  taip padėsitekitiems keliautojams!

Taip prisidėsite prie restoranų kokybės gerinimo. Gerų atostogų linki redakcija.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *