Pigūs skrydžiai – atostogoms ne tik vasarą

Pigūs skrydžiai – atostogoms ne tik vasarą

Atėjus žiemai vis daugiau laiko praleidžiame namuose ir vis dažniau pasvajojame apie šiltas vasaros atostogas. Nors šiluma dar kurį laiką neteks pasidžiaugti, tačiau bent trumpas atostogas tikrai sau galite leisti, juolab, kad šiandien pigūs skrydžiai itin vilioja. taigi, kodėl nepasinaudojus tokia proga?

Daugiau įdomių straipsnių kelionės tema, rasite hotel-prague.us portale.

Galite sau leisti atostogas tiek su vaikais, tiek ir vieni

Šiandien už ypatingą kainą galite apsilankyti Europos pramogų parkuose, kur bus smagu ne tik mažiesiems. Pavyzdžiui, jei vyksite į kaimyninę Latviją, čia galite apsilankyti viename didžiausių pramogų parkų Baltijos valstybėse. Čia ras, ką veikti ne tik mažieji, bet ir suaugusieji. Vaikams patiks vaikiški labirintai ir 4 D kino teatras. Suaugusieji galės išbandyti kiek ekstremalesnes pramogas. Norint nuvykti į Rygą, tai galima padaryti ir autobusu, ir visai nesvarbu, kada nuspręsite keliauti.

Paryžiaus Disneilendas

Jei norite nukeliauti kur nors toliau, apsilankykite Paryžiaus Disneilende – tai daugumos vaikų svajonė, tačiau ir suaugusiems čia tikrai netrūks įspūdžių. Į Paryžių lektuvu bilietai dabar parduodami už itin palankią kainą, taigi, galėsite aplankyti ir vaikų išsvajotąjį Disneilendą, ir Eifelio bokštą, kurį svarbu pamatyti kiekvienam turistui. Žinoma, tai tikrai ne viskas – Paryžiuje tirai rasite, ką aplankyti.

Taip pat galite apsilankyti pramogų parke Vokietijoje, ir tai tikrai suteiks įspūdžių ne tik jūsų vaikams, bet ir jums patiems.

Pramogų parkas Tivolis

Seniausias Europoje pramogų parkas – Tivolis, esantis Kopenhagoje. Čia dabar taip pat galite nuvykti už itin palankią kainą. Tivolis gana dažnai vadinamas Disneilendo seneliu. Čia tikrai pajausite senosios Europos dvasią, ir, nors atrakcionai nėra tokie modernūs kaip kituose parkuose, tačiau tai ir teikia tam išskirtinumo. Jeigu lankysitės Danijoje, nepraleiskite progos čia apsilankyti – įspūdžiai tikrai garantuoti. Tivolio pramogų parkas veikia ištisus metus, todėl visai nesvarbu, kokiu metų laiku čia nuspręsite keliauti.

Žinoma, tai tik keli pavyzdžiai, kur galite nukeliauti. Pasiieškokite pigių lėktuvo bilietų, ir tikrai atrasite sau palankiausią sprendimą. Nors kartais manoma, kad atrakcionų parkai skirti tik vaikams, tačiau čia tikrai ras puikių pramogų ir suaugusieji. Taigi, atraskite kelias dienas, kurias galėtumėte skirti tik sau, tai gali būti pačia geriausia dovana žiemos švenčių proga.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *